Zdjęcie pokazowe z moim logiem.
Kup teraz za 560,00 zł


Dzień dobry!

Nazywam się Joanna Ferdynus-Gołuszko, choć pewnie znacie mnie jako Maxineczkę. Dokładnie w ten sposób witam się z kursantkami podczas szkoleń w moim studio, a dzisiaj zapraszam Was na pierwsze szkolenie online poświęcone w całości brwiom!

Brwi to niezwykle ważny element makijażu, który niestety często jest traktowany po macoszemu. Mam wrażenie, że wynika to z braku wprawy w malowaniu tego konkretnego elementu – coś na zasadzie „nie znam się – to nie będę malować”. I wielka szkoda! Bo tylko samymi brwiami możemy nadać odpowiednie proporcje twarzy, zwęzić nos, unieść optycznie oczy jak i wpłynąć na mimikę osoby malowanej. Wszystkie te elementy zobrazuję Wam w trakcie kursu, omawiając i demonstrując różne techniki malowania brwi – od podkreślania już tych wyjściowo ładnych, przez naturalnie strzeliste, aż po te które wymagają solidnej rekonstrukcji (tu pokażę też jak wielką moc odmładzania mają odpowiednie brwi!).

Wszystkie techniki zaprezentowane zostały na 6 różnych modelkach, z 6 różnymi typami urody i kształtami brwi. Mamy tu brwi brunetki, blondynki, rudej, a w tym: brwi „plemniczki”, brwi szeroko rozstawione, brwi przy opadającej powiece, jak i te przy oczach głęboko osadzonych. Pięć z tych przykładów to moje piękne modelki, a szósty tutorial – bonusowy – pokazuje jak maluję swoje brwi, czyli posiadaczki oczu głęboko osadzonych.

Tutoriale są prawdziwą kopalnią wiedzy! Omówię teorię, czyli to jak szukać odpowiedniego i indywidualnego kształtu, to na jakie szczegóły zwracać uwagę i jakimi wyznacznikami się kierować; pokażę w praktyce jak uzupełniać brwi aby były prawdziwą ramą dla twarzy, jak realistycznie malować pojedyncze włoski i jak je utrwalać, alby kształt utrzymał się cały dzień. Informacje przekazane w kursie to nie tylko suche teoretyzowanie: to realna wiedza podparta wieloletnim doświadczeniem (można by rzec obsesją ;) ) w malowaniu brwi, jak i wieloma błędami które na początku drogi z makijażem popełniałam sama. Wiem doskonale czego się wystrzegać i na jakie pułapki uważać. Wiedzę opieram też na doświadczeniu w pracy z kursantkami i tym, jakie potencjalne błędy może popełnić osoba stawiająca pierwsze kroki zawodzie wizażysty. Po skończonym kursie będziesz miał/a ochotę malować i malować!

Kup teraz za 560,00 zł

Dla kogo jest ten kurs?

 • dla miłośników makijażu, którzy chcą nauczyć się idealnego (nie przesadzonego), podkreślania swoich brwi, bez względu na stopień zaawansowania.
 • dla początkujących wizażystów, których przepełnia lęk na myśl o malowaniu brwi klientki
 • dla wizażystów z doświadczeniem, którzy chcą poznać nowe techniki i produkty
 • dla każdego, komu na widok pięknych brwi mocniej bije serce 😘

Dodatkowo, materiały do ściągnięcia w PDF, które usystematyzują wiedzę i pozwolą na zastosowanie jej w realnej pracy z brwiami (swoimi, lub klientki).

Po zakończeniu kursu uczestnicy otrzymują imienny dyplom.


Po skończonym kursie:

 • dowiesz się dlaczego brwi są takie ważne
 • będziesz wiedzieć jakie brwi najlepiej pasują danej twarzy
 • nauczysz się podkreślania rysów twarzy samymi brwiami
 • zrozumiesz jakich błędów unikać
 • poznasz różne sposoby podkreślania brwi, zależnie od ich gęstości
 • nauczysz się oszczędności w produktach (dowiesz się bez których można się obejść)
 • nabierzesz pewności w malowaniu brwi innych osób

Zapraszam na kurs!


Zapowiedź kursu MAXI BROW EXPERT


Po dokonaniu zakupu otrzymujesz dostęp do materiałów na 180 dni od czasu aktywowania kursu.

UWAGA

Kurs przeznaczony jest do wykorzystania na pojedynczym urządzeniu!

Próba uruchomienia go na wielu może skończyć się odebraniem dostępu!